لوگو دکتر مهشید کریمی
Search
Close this search box.
تزریق ژل به واژن بهتر است یا چربی

تزریق ژل به واژن بهتر است یا چربی

تزریق ژل به واژن بهتر است یا چربی ؟ یکی از سوالاتی می باشد که امروزه ذهن بیشتر بانوان را درگیر خود کرده است. همانطور که می دانید تزریق های زیبایی برای واژن طرفداران بسیاری را پیدا  کرده است که در نواحی خارجی تناسلی انجام می شود. با گذشت زمان و بالا رفتن سن، نواحی تناسلی جوانی و شادابی خود را از دست می دهند. اما به کمک این روش تزریق و جوانسازی واژن، تمام نگرانی های شما پوچ خواهند شد.

ما در این مقاله سعی داریم تفاوت تزریق ژل و چربی به واژن را به صورت کامل برای شما ارائه دهیم تا بتوانید بهترین تصمیمی را برای اقدام به هرکدام از روش ها داشته باشید.

با ما همراه باشید.

تزریق ژل به واژن بهتر است یا چربی

تفاوت های تزریق ژل و چربی به واژن

اینکه تزریق ژل به واژن بهتر است یا چربی را با تفاوت هایی که در ادامه ذکر می کنیم مشخص خواهد شد.

برخی از این تفاوت ها عبارتند از:

  • مدت زمان تزریق:

از آنجایی که برای تزریق چربی به واژن باید از چربی های بدن شما استخراج شود، مدت زمان تزریق چربی با در نظر گرفتن استخراج آن طولانی تر خواهد بود. همچنین تزریق ژل به صورت آماده می باشد حدودا 15 الی 20 دقیقه صرف تزریق آن می شود.

  • ماندگاری:

همانطور که ذکر کردیم تزریق چربی از بدن بیمار استخراج می شود، در نتیجه ماندگاری آن بسیار طولانی تر خواهد بود و در برخی از موارد حدود یکسال ماندگاری داشته است. تزریق ژل نهایتا تا 4 ماه ماندگاری دارد و بعد از مدت زمانی، نیاز به ترمیم مجدد دارد.

  • تهاجمی بودن:

تزریق ژل نیازی به جراحی برای استخراج چربی از بدن ندارد در نتیجه غیر تهاجمی محسوب می شود. در نتیجه تزریق چربی به واژن بدلیل جراحی لیپوماتیک قبل از تزریق، تهاجمی تعریف شده است.

  • میزان جوانسازی:

تزریق چربی به واژن بدلیل وجود سلول های بنیادی، جوانسازی واژن را سریع تر و با ماندگاری بیشتر انجام می دهد.

  • حساسیت به تزریق:

از آنجایی که مواد  تزریق چربی از بدن خود بیمار خارج شده در نتیجه امکان بروز هیچگونه حساسیتی وجود نخواهد داشت، از طرفی دیگر، ژل هایی که برای تزریق به واژن استفاده می شوند، متشکل از مواد شیمیایی می باشند، در نتیجه امکان بروز حساسیت در برخی از افراد می باشد.

  • میزان حجم دهی:

مشخص است که تزریق چربی به واژن از حجم دهی بیشتری تا تزریق ژل برخوردار می باشد.

  • مکان تزریق:

تزریق چربی به واژن بهتر است در بیمارستان انجام شود، زیراکه بدلیل استخراج چربی از شکم یا دیگر نواحی بدن، نیاز به مراقبت بعد از آن  بدلیل بخیه هایی که بعد از جراحی ایجاد می شوند در کلینیک تزریق سخت خواهد بود.

تزریق ژل در کلینیک انجام می شود بدون ایجاد هیچگونه درد  عارضه ای بعد از تزریق ژل به واژن می توانید با فعالیت های روزانه خود ادامه دهید. البته توجه داشته باشید هر تزریقی به مراقبت نیاز دارد و به عنوان مثال شما بعد از تزریق بهتر است رانندگی نکنید حتما با همراه به کلینیک مراجعه کنید. همچنین بهتر است تا 3 روز استحمام نکنید تا محل تزریق ژل در معرض آب گگرم قرار نگیرد و ماندگاری طولانی تر شود.

  • تعداد جلسات تزریق:

در تزریق چربی به واژن  معمولا به 3 جلسه تزریق نیاز می باشد که بین هر بار تزریق حدود 3 هفته فاصله نیاز است. این امر کمک می کند تا تزریق چربی به واژن ماندگار تر شود.

  • تفاوت هزینه:

همانطور که ذکر کردیم، تزریق چربی به دلیل جراحی قبل از آن که چربی ها را استخراج می کنند هزینه بالاتری خواهد داشت. همچنین این امر موجب ماندگاری بالاتری خواهد شد. تزریق ژل به واژن به مراتب از تزریق چربی هزینه کمتری خواهد داشت زیراکه نیازی به جراحی قبل ندارد و به صورت غیر تهاجمی انجام می شود.

تزریق ژل به واژن بهتر است یا چربی

نتیجه گیری

این امر به درخواست شما و تشخیص متخصص زنان بستگی دارد که تشخیص بدهند کدام روش برای شما مناسب است. البته با نکاتی که ذکر کردیم تا حدودی میتوانید روش تزریق زیبایی واژن خود را انتخاب کنید و تناها با مراجعه به پزشک تزریق را شروع کنید. توجه داشته باشید که شما با مراجعه به بهترین متخصص زنان در تهران، میتوانید بهترین تجربه را از این تزریق تجربه کنید بدون آنکه عوارضی برای شما به وجود بیاید.

سوالات متداول تزریق ژل به واژن بهتر است یا چربی

مطالب مرتبط
فهرست محتوا
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف-یلدا