افکت دالبر
عکس خانم دکتر مهشید کریمی
افکت پاستلی

دکتر مهشید کریمی

جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی

(فلوشیپ فوق تخصصی ناباروری و ivf)

دکتر مهشید کریمی متولد تهران می باشند. ایشان دوره متوسطه را با دیپلم ریاضی از مدرسه تیزهوشان به اتمام رسانیدند. با وجود اینکه به عنوان برگزیده علمی و نفر برتر رشته برق در دانشگاه صنعتی شریف مشغول به تحصیل بودند، اما به دلیل علاقه به رشته پزشکی و دغدغه کمک به زوج های نابارور، تغییر رشته داده و در سال 1375 تحصیل در رشته پزشکی دانشگاه علوم پرشکی تهران را آغاز نمودند.
ایشان در سال 1383 از دوره پزشکی عمومی فارغ التحصیل شده و در فاصله سال های 1385 تا 1389 در دوره تخصصی زنان در دانشگاه تهران مشغول به تحصیل بودند.
پس از اتمام دوره تخصصی و اخذ مدرک بورد تخصصی رشته زنان و زایمان، ابتدا در بیمارستان امام خمینی و پس از آن حدود 5 سال را به عنوان هیات درمانی در بیمارستان های طالقانی، طرفه و همچنین بیمارستان کسری مشغول به خدمت بودند.
وی با گذراندن دوره های لاپاراسکوپی مقدماتی و پیشرفته، انواع جراحی زیبایی زنان، سونوگرافی، هیستروسکوپی، لابیاپلاستی و لیزر درمانی مشغول به خدمت رسانی به مردم عزیز کشورمان بوده اند.
دکتر مهشید کریمی در سال 1397 در راستای افزایش دانش و توان خود درجهت رفع نیاز جامعه و همچنین به واسطه علایق دیرینه خود به درمان های نازایی و ناباروری وارد فلوشیپ فوق تخصصی ناباروری و انجام IVF، تعیین جنسیت و میکرواینجکشن یا ICSI شده و تحت نظارت اساتید محترم دانشگاه تهران و بیمارستان یاس، آموزش های تخصصی لازم را گذرانده و هم اکنون با بهره گیری از تجهیزات و دانش روز دنیا در این حوزه درحال خدمت رسانی به هموطنان عزیزمان می باشند.

  • عضو انجمن باروری وناباروری ایران ( ISRM )
  • عضو انجمن باروری وناباروری اروپا
  • عضو انجمن جراحان ایران
  • مقاله چاپ شده در مجله های isi
  • نفر برتر رتبه کنکور سراسری و دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران
  • فلوشیپ فوق تخصصی ناباروری و IVF از دانشگاه تهران