5 / 5. 1

۳ دقیقه

دکتر خوب برای لابیاپلاستی در تهران

آنچه می خوانید...

لابیامینورها لبهای داخلی در دو طرف اندام تناسلی خانم هاست که به دلایل مختلفی زیبایی خود را از دست می دهد و فرم چروکیده ای پیدا می کند. همه افراد این مشکل را ندارند و تنها در برخی از خانم ها این مشکل ممکن است به وجود بیاید. یک جراح زیبایی زنان با شناخت کامل آناتومی اندام تناسلی زنانه می تواند این جراحی را به بهترین نحو ممکن انجام دهد. ما در این مقاله به شرح کاملی از این جراحی زیبایی و راهکارهایی برای پیدا کردن بهترین دکتر لابیاپلاستی به شما ارائه خواهیم داد. لطفا تا انتها همراه ما باشید.

تماس با دکتر مهشید کریمی

انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی

متخصص زنان و زایمان که دوراه های جراحی های زیبایی را گذرانده و به عنوان جراح زیبایی زنان فعالیت می کند. می تواند این جراحی را انجام دهد. از آنجایی که انتخاب جراح خوب برای عمل لابیاپلاستی در نتیجه آن بسیار تاثیر گذار است ، این مهم موضوع اصلی این مقاله است.

دلایل زیادی وجود دارد که یک خانم به جراحی لابیاپلاستی نیاز پیدا می کند. پزشک ابتدا باید فرد را معاینه کند و با توجه به شرایط بیمار اعلام کند که به جراحی نیاز دارد یا خیر. بنابراین انجام این جراحی به همه توصیه نمی شود.

5 دلیل مهمی که پزشک توصیه انجام لابیاپلاستی می کند

بزرگ بودن و افتادگی و چروکیدگی ناحیه لبیا مینورها زندگی خانم ها را تحت تاثیر قرار می دهد. هم در زندگی روزمره اختلال ایجاد می کند و هم در روابط زناشویی. از جمله مهمترین دلایلی که پزشک توصیه به جراحی لابیاپلاستی می کند:

  • ابتلا به عفونت زنانه مکرر
  • عدم توانایی انجام فعالیتهای روزانه مثل پیاده روی
  • عدم توانایی پوشیدن لباس‌های تنگ به علت بزرگ بودن لابیا
  • عدم اعتماد به نفس و کاهش میل جنسی در روابط زناشویی
  • افتادگی زیاد لابیاها و عدم زیبایی ناحیه تناسلی

بنابراین ممکن است فردی به پزشک مراجعه کند و درخواست لابیاپلاستی داشته باشد، اما پس از معاینه پزشک اعلام کند که فرد نیاز به انجام این جراحی ندارد. و برای برطرف شدن مشکلاتش کارهای زیبایی دیگری همچون تزریق ژل به واژن و یا انجام کارهای مرتبط با سفید کردن واژن انجام دهد.

بنابراین دقت داشته باشید که لابیاپلاستی برای کاهش اندازه لابیا به جهت بزرگ بودن بیش از حد، افتادگی و نامتقارن بودن آن انجام می‌گیرد.

لابیاپلاستی با دکتر مهشید کریمی

تشخیص نیاز به انجام لابیاپلاستی توسط چه کسی انجام می‌شود؟

پزشک بعد از شنیدن شرح حال مشکلات شما، از شما میخواهد که در حالت معاینه قرار بگیرید. بعد از معاینه توسط پزشک مشخص خواهد شد که شما نیاز به انجام این جراحی دارید یا خیر.

بسیاری از افراد ممکن است در کنار نیاز به عمل لابیاپلاستی به سایر جراحی‌ها هم نیاز داشته باشند. به عنوان مثال جراحی هودکتومی یا زیبایی کولیتوریس، تنگ کردن واژن یا سفید کردن و غیره.

این عمل‌ها هرکدام بر حسب نیاز فرد انجام می‌شود و معمولا خود فرد نمی تواند تشخیص دهد که چه نوع عملی را نیاز دارد؟ و چه عملی را نیاز ندارد. بنابراین با انتخاب جراح زنان خوب می توانید با اطمینان کامل از نتایج به درمان مشکلات زنانه خود بپردازید.

عمل های زیبایی همزمان با لابیاپلاستی

نتیجه عمل‌های همزمان هم یکی از بهترین نتایج جراحی زیبایی است. در این جراحی‌ها علاوه بر رفع شدن مشکلات عدیده خانم ها به درمان های زیبایی هم پرداخته می شود که نتایج بسیار رضایت بخشی را در پی دارد.

برای مشاوره با دکتر مهشید کریمی متخصص و جراح زیبایی زنان می‌توانید از فرم زیر نیز برای دریافت وقت مشاوره اقدام کنید.

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی
شماره تماس
پیام
فرم‌ها با موفقیت ثبت شد!
There has been some error while submitting the form. Please verify all form fields again.

دکتر مهشید کریمی

دوره ی راهنمایی و دبیرستان را با دیپلم ریاضی از مدرسه تیزهوشان به اتمام رساندم. جز نفر برتر رشته برق در دانشگاه شریف به تحصیل ادامه دادم ولی به دلیل علاقه به رشته پزشکی و اصرار و حمایت های پدرم تغییر رشته داده و در سال 1375 تحصیل در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران را آغاز کردم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف-یلدا