لوگو دکتر مهشید کریمی
سفید کردن واژن با لیزر

سفید کردن واژن با لیزر

سفید کردن واژن با لیزر یکی از روش هایی زیبایی ناحیه تناسلی می باشد که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. برخی از زنان هستند که از تیرگی واژن برای برقراری رابطه جنسی احساس ناخوشایندی دارند که با پیشرفت تکنولوژی هیج جای نگرانی وجود ندارد. ما در این مقاله سعی داریم بهترین روش سفید کردن را معرفی کنیم و هر آنچه نیاز استدر این باره بدانید را در اختیار شما قرار دهیم.

نحوه انجام سفید کردن واژن با لیزر

در ابتدا قبل از شروع جلسات درمانی، با مشورت پزشک و راهنمایی کامل، شما از نحوه کار و چگونگی انجام آن مطلع می شوید. سپس بعد از تصمیم گیری برای انجام لیزر، تعداد جلسات و طول درمان برای شما مشخص می شود. معمولا زمان درمانی هرجلسه 30 دقیقه میباشد.

در ادامه، با استفاده از بی حسی موضعی ناحیه مورد نظر را بی حس میکنند تا زیباجو دردی را احساس نکند. سپس با توجه به نواحی تیره و میزان تیرگی واژن، درجه دستگاه لیزر را مشخص میکنند و درمان شما را شروع می کنند. در نتیجه با کمترین هزینه و درد، کلاژن سازی در ناحیه تناسلی شما صورت می گیرد و بهترین تجربه را از این روش کسب خواهید کرد. جالب است بدانید، بعد از اتمام اولین جلسه شما تغییرات را متوجه خواهید شد.

سفید کردن واژن با لیزر

مزایای سفید کردن واژن با لیزر

سفید کردن واژن با کمک لیزر، مزایای زیادی دارد که در ادامه آن ها را معرفی می کنیم تا تصمیم گیری را برای شما راحت تر کنیم:

 • بدون درد و خونریزی:

از آنجایی که در روش لیزر، نیازی به برش یا جراحی باز نمی باشد. در نتیجه این روش بدون درد و خونریزی می باشد و شما بدون احساس کوچکترین دردی درخشندگی را به این ناحیه برمیگردانید.

 • غیر تهاجمی:

همانطور که ذکر کردیم این عمل بدون خونریزی می باشد و نیاز به جراحی نیست. بنابراین یکی دیگر از مزایای این روش غیر تهاجمی بودن آن می باشد.

 • بدون دوره نقاهت:

یکی از بهترین مزایای این روش این است که دوره نقاهت ندارد و شما بعد از انجام لیزر نیازی به بستری شدن ندارید و میتوانید به فعالیت های روزانه خود ادامه دهید.

 • موجب شادابی پوست واژن:

همانطور که میدانید، استفاده از روش لیزر نه تنها تیرگی را از بین می برد، بلکه موجب شادابی و درخشندگی واژن نیز می باشد.

 • تاثیر پذیری از جلسه اول:

از آنجایی که این روش نتیجه و اثر بخشی بالایی دارد، شما با استفاده از سفید کردن واژن با لیزر از جلسه اول تغییرات را احساس خواهید کرد.

 • مدت زمان کوتاه:

شما با استفاده از این روش در کوتاه ترین زمان ممکن طی درمان،  بهترین نتیجه را دریافت خواهید کرد.

 • ماندگاری بالا :

در روش سفید کردن واژن با لیزر با توجه به غیر تهاجمی بودن و تاثیر پذیری بالایی که دارد، دارای ماندگاری به نسبت زیادی نیز می باشد که با رعایت نکات بهداشتی این ماندگاری طولانی مدت می شود.

 • افزایش کیفیت رابطه زناشویی:

یکی از دلایل رایجی که بانوان زیادی برای سفید کردن واژن اقدام میکنند این است که به دلیل تیرگی واژن نمیتوانند به راحتی رابطه جنسی برقرار کنند. بنابراین با کمک این روش رابطه زناشویی شما را بهبود می بخشد و موجب افزایش لذت می شود.

 • کاندیدای مناسب روش سفید کردن واژن با لیزر

برخی از بانوان از تیرگی واژن و تغییر رنگ آن رنج می برند و نمی توانند رابطه جنسی سالمی برقرار کنند و از لذت آن بهره مند نمی شوند. در ادامه کسانی که از این روش میتوانند بهترین نتیجه را از لیزر داشته باشند را معرفی می کنیم:

 1. بانوانی که در رابطه جنسی مشکل دارند نمیتوانند به راحتی آن را انجام دهند.
 2. افرادی که از نظر ژنتیکی رنگ پوست آن ها تیره می باشد.
 3. بانوانی که به دلیل بارداری، تغییرات هورمونی بر روی پوست آنها تاثیر گذاشته است.
 4. زنانی که افزایش سن، موجب از بین رفتن پوست جوان و روشن ناحیه تناسلی شان شده است.
 5. بانوانی که قصد تقئیت ناحیه تناسلی خود را دارند.

سوالات متداول سفید کردن واژن با لیزر

مطالب مرتبط
فهرست محتوا
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف-یلدا