لوگو دکتر مهشید کریمی
Search
Close this search box.
عوارض لابیاپلاستی

عوارض لابیاپلاستی ❌

عوارض عمل لابیاپلاستی چیست؟ امروزه عمل لابیا به یکی از جراحی‌های زیبایی زنان بسیار مورد توجه بانوان قرار گرفته است. از آنجائیکه این عمل باید توسط جراح زیبایی زنان متبحر انجام شود، می‌تواند بسیاری از ناراحتی‌های بانوان را برطرف کند.

برطرف شدن عفونت، زیبایی ناحیه تناسلی، بهبود میل جنسی، افزایش اعتماد به نفس، برطرف و به طور کلی برطرف شدن ناراحتی های ناشی از بزرگ بودن لابیامینورها از جمله موارد مهمی است که این جراحی را برای خانم ها مفید نموده است. حال این سال پیش می‌آید که آیا این عمل عارضه‌ای ندارد؟ با ما در سایت دکتر مهشید کریمی همراه باشید تا در خصوص این موضوع نکات مهمی را عنوان کنیم.

عمل لابیاپلاستی بر روی ناحیه لابیامینورها انجام می‌شود. این لبه‌ها به دلایل مختلفی ممکن است دچار بزرگی، افتادگی و چروک شدن بشوند و یا حتی نامتقارن باشند. بزرگ بودن این ناحیه می‌تواند در روابط زناشویی دردسرساز باشد و حتی برای خانم‌ها رابطه زناشویی را دردناک کند.

مهمترین نکته در جراحی لابیاپلاستی ابتدا پیدا کردن یک جراح زیبایی زنان خوب و متبحر است. اگر این عمل توسط افراد ناشی و نابلد انجام شود. می‌تواند عوارضی را برای فرد در پی داشته باشد. به همین دلیل مهمترین نکته در انجام این جراحی پیدا کردن متخصص زنان خوب است.

اگر این جراحی توسط فرد متبحری مانند دکتر مهشید کریمی انجام شود، هیچ عارضه‌ای را در پی نخواهد داشت. بنابراین تنها عوارض لابیاپلاستی می‌تواند تورم، کبودی و قرمزی و یا درد اندکی باشد که ممکن است در دوره نقاهت لابیاپلاستی داشته باشید، تحمل این عوارض ناچیز آسان است. حتی اگر آستانه تخمل درد شما زیاد نیست، مطمئنا می توانید این عوارض را در کوتاه مدت تحمل کنید. در این دوره از داروهای تجویز شده برای کاهش التهاب باید استفاده کنید.

تماس با دکتر مهشید کریمی

نظر یکی از مراجعه کنندگان عزیز:

من لابیاپلاستی کردم. روز اول درد مختصری داشتم. رفته رفته کاهش پیدا کرد و بسیار بهتر شدم. روزهای ابتدایی خون آبه کمی داشتم که طبیعی است. و به مرور قطع شد. و الان که ده روز از عملم میگذرد بسیار خوبم و هیچ مشکلی ندارم. با توجه به اینکه قبلا هم واژینوپلاستی کرده ام (عمل تنگ کردن واژن)، از فرم لابیا بعد از عمل بسیار راضی ام.

اگر جراحی شما توسط دکتر خوب لابیاپلاستی انجام بگیرد، می توانید از نتیجه خوب آن اطمینان داشته باشید. برای اینکه بتوانید به پزشک خود اطمینان کنید، اولا باید مراجعه حضوری به مطب داشته باشید. و دوما قبل از مراجعه می توانید از شبکه های اتماعی و به طور کلی در بستر اینترنت فیلم ها و رضایتمندی مختلف بیماران را مشاهده کنید. برای این کار به آپارات سر بزنید.

عوارض احتمالی لابیاپلاستی

لابیاپلاستی یک عمل جراحی زیبایی و درمانی است که در آن اندازه و شکل لابیا تغییر می‌کند. این عمل می‌تواند بهبود زیبایی و راحتی لب های بیرونی واژن را به همراه داشته باشد، اما عوارضی نیز در بر دارد:

  1. عفونت: همانند هر عمل جراحی دیگری، خطر عفونت وجود دارد. برای کاهش این خطر، پزشک ممکن است به شما آنتی‌بیوتیک تجویز کند.
  2. خونریزی: خونریزی غیرطبیعی پس از عمل ممکن است اتفاق بیفتد. در صورت شدید شدن خونریزی، ممکن است نیاز به مراجعه به پزشک و درمان اضطراری باشد.
  3. درد: درد در محل جراحی رایج است، اما معمولاً با گذشت زمان کاهش می‌یابد. پزشک ممکن است داروهای مسکن تجویز کند تا به کاهش درد کمک کند.
  4. تغییر حس: برخی زنان ممکن است تغییراتی در حساسیت لابیا تجربه کنند. این تغییرات ممکن است موقتی یا دائمی باشند.
مطالب مرتبط
فهرست محتوا
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف-یلدا